6

2

hp izba

5

svatba

3

ONLINE REZERVÁCIE

REZERVÁCIE
Tel.: +421 948 909 409

 
AKO SA K NÁM DOSTANETE

Dostupnosť autom


Príchod zo smeru Žilina alebo letiska M.R. Štefánika v Bratislave
Hotel Hradná Brána je vzdialený približne 20 minút cesty autom z bratislavského letiska.
Keď prichádzate zo smeru Žilina alebo bratislavského letiska, bratislavským diaľničným obchvatom pokračujete ďalej po diaľnici D1 smer Brno. Dostanete sa na most LaFranconi, po prejazde ktorého je potrebné zísť na zjazde Devín, Patrónka, Karlova Ves. Pokračujete smerom na Karlovu Ves a Devín, držíte sa ľavej strany a po približne 300 m jazdy popri električkovej trati odbočujete doľava na Devínsku cestu, smer Devín. Pokračujete ďalej popri Dunaji a približne po 5 minútach jazdy sa dostanete do mestskej časti Devín. Sledujete navigačné značenie hotela Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj hotel Hradná Brána.

Príchod z centra hlavného mesta Bratislava (Most SNP)
Hotel Hradná Brána je vzdialený približne 15 minút cesty autom od centra mesta Bratislava (Most SNP).
Ak prichádzate od mosta SNP pokračujete po ulici Nábrežie gen. L. Svobody. Po približne 300 m jazdy, po ľavej strane míňate kancelársky komplex River Park s hotelom Kempinsky. Pokračujete ďalej, držíte sa hlavného smeru jazdy smer Karlova Ves, Devín. Po približne 5 minútach jazdy popri električkovej trati odbočujete doľava na Devínsku cestu, smer Devín. Pokračujete ďalej popri Dunaji, po približne 5 minút sa dostanete do mestskej časti Devín. Sledujete navigačné značenia pre hotel Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza hotel Hradná Brána.

Príchod z Českej republiky
Príchodom z diaľnice D2 z Českej republiky do mesta Bratislava, je potrebné zísť na zjazde smer Devínska Nová Ves, číslo cesty 505. Prechádzate cez viaceré kruhové objazdy držíte sa stále smeru Devínska Nová Ves. Dostávate sa do Devínskej Novej Vsi na Opletalovu ulicu, prechádzate Devínskou Novou Vsou, vstupujete do Devína, kde pokračujete po ulici Kremeľská. Potom odbočujete doprava a potom vzápätí doľava. Pokračujete rovno popri hrádzi k Slovanskému Nábrežiu, na ľavej strane uvidíte hotel Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza hotel Hradná Brána.

Príchod z Rakúska
Keď prichádzate z Rakúska po rakúskej diaľnici A6, prekračujete diaľničný hraničný prechod „Jarovce“. Pokračujete po slovenskej diaľnici D2 cesta E 65 smer Brno. Hneď po prejazde mosta LaFranconi je potrebné zísť na zjazde Devín, Patrónka, Karlova Ves. Pokračujete smerom na Karlovu Ves a Devín, držíte sa ľavej strany a po približne 300 m jazdy popri električkovej trati odbočujete doľava na Devínsku cestu, smer Devín. Pokračujete ďalej popri Dunaji. Po približne 5 minútach jazdy sa dostanete do mestskej časti Devín. Sledujete navigačné značenia pre hotel Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza hotel Hradná Brána.

Príchod z Maďarska
Z Maďarska prichádzate po maďarskej diaľnici M1, prekračujete diaľničný hraničný prechod „Jarovce“. Pokračujete slovenskej diaľnici D2 cesta E 65 smerom na Brno. Hneď po prejazde mosta LaFranconi, schádzate je potrebné zísť na zjazde Devín, Patrónka, Karlova Ves. Pokračujete smerom na Karlovu Ves a Devín, držíte sa ľavej strany a po približne 300 m jazdy popri električkovej trati odbočujete doľava na Devínsku cestu, smer Devín. Pokračujete ďalej popri Dunaji. Po približne 5 minútach jazdy sa dostanete do mestskej časti Devín. Sledujete navigačné značenia pre hotel Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza hotel Hradná Brána.


Dostupnosť Miestnou hromadnou dopravou (MHD)


Z centra mesta zo zastávok MHD -„Nová budova SNP“ prípadne „Most SNP“ sa do nášho hotela dostaneme autobusmi Miestnej hromadnej dopravy (MHD) linkami č. 28. a č. 29.

Pri použití autobusu linky č. 28, je potrebné vystúpiť na zastávke „Štrbská“ potom pokračovať ďalej v smere hlavnej cesty, kde po približne 100 m na križovatke zabočíte doľava. Ďalej sledujete značenie hotela Hradná Brána, pokračujete rovno popri vodnej hrádzi približne 200 m. Hotel sa nachádza po ľavej strane pri vstupe do hradu Devín.

Pri použití autobusu linky č. 29, je potrebné vystúpiť na zastávke „Hrad Devín“, ktorá je vzdialená od hotela Hradná Brána približne 100 m.

Cestovný poriadok na vyššie uvedené autobusové linky MHD nájdete na: www.imhd.sk

Hradná Brána

Hotel Hradná Brána
Slovanské nábrežie 15
841 10 Bratislava